Пуф Оазис

Характеристики

Ширина 90 см
Глибина 90 см
Висота 30 см
Висота сидіння без подушки 30 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
4816 .-
Кількість

Колекція «Оазис» для любителів перестановок - проста геометрія форм цих меблів дозволяє компонувати різні елементи і створювати необхідні комбінації для зонування простору. Пуф «Оазис» Ви можете використовувати як окремий предмет меблів або як додаткову секцію до диванів «Оазис», щоб збільшити кількість місць. Якщо ж Вам знадобився журнальний столик біля дивана - зніміть з пуфа подушку, покладіть скло і Ваш новий столик готовий!

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Фірмова рецептура ротангової стрічки PRADEX відрізняється спеціальними добавками, які перешкоджають вигоряння на сонці, крім того, наші плетені меблі не бояться перепадів температур, вологи, виробляються в багатій кольоровій палітрі і невибагливі в догляді. Каркас наших виробів виконаний з алюмінію, а значить, не схильний до корозії, міцний і досить легкий. Сучасні дизайнери меблів люблять техноротанг за його пластичність. Високоміцний матеріал дозволяє експериментувати з формою і розміром, втілюючи в життя найсміливіші задуми. Штучний ротанг впишеться в будь-який стиль, адже він чудово комбінується зі склом, металом, каменем, керамікою.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Залежно від стилю Вашого інтер'єру Ви можете обрати текстиль (сидіння, акцентні подушки, валики), який підкреслить характер Ваших меблів, будь то натуральна тканина пастельних тонів або авантажний кожвініл.

Нам цікаві складні проекти і нестандартні рішення, пошук яких - це черговий крок у розвитку нашої компанії, в прагненні кожен день ставати краще.