Пуф Куб

Характеристики

Ширина 45 см
Глибина 45 см
Висота 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
2503 .-
Кількість

Пуф Куб - дизайнерська функціональна модель від PRADEX. Виріб являє собою вручну сплетений зі штучного ротанга кубик, який стане незамінним помічником в будь-якому інтер'єрі.

Пуф Куб допоможе вирішити проблему нестачі приставних виробів, яка часто виникає у spa-салонів, комплексів з відкритими басейнами, турецьких лазень, адже він володіє фірмовою легкістю і мобільністю!

Пуф прекрасно впишеться в дитячу і обов'язково порадує її маленьких мешканців. Виріб гіпоалергенний і відмінно миється водою, а значить можна не боятися, що ваші діти забруднять його фарбою при створенні чергового шедевра!

Завдяки унікальним властивостям матеріалу, пуф Куб відмінно експлуатується на свіжому повітрі: ви можете виносити його в сад, на відкриту терасу або веранду в будь-який час року: волога, морози, сонячні промені не зможуть вплинути на його зовнішній вигляд і функціональність!

Цій моделі також надають перевагу бари, клуби вивчення іноземних мов і дитячі ігрові в торгових центрах, що говорить про її абсолютну універсальность.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в стриманому коричневому відтінку ротангової стрічки, проте за індивідуальним замовленням може бути виконаний в яскравих, світлих і незвичайних кольорах.

Обираючи в свої інтер'єри куб Пуф, ви обираєте комфорт і стиль, які актуальні завжди!