Пуф Ітака

Характеристики

Ширина 38 см
Глибина 38 см
Висота 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
2340 .-
Кількість

Ітака - дизайнерська модель пуфа пікантно зігнутої кубообразної форми. Він допоможе вирішити проблему нестачі приставних виробів, яка часто виникає у spa-салонів, комплексів з відкритими басейнами, турецьких лазень, дитячих ігрових, або може використовуватися самостійно в поєднанні зі столами наших колекцій. Вироби зі штучного ротанга можна експлуатувати під відкритим небом, тому вони якнайкраще підійдуть в якості садових меблів, меблів для дачі, меблів навколо басейну або пляжних меблів.

Як і всі плетені меблі від PRADEX, пуф виготовляється з високоякісного матеріалу, завдяки чому волога, перепади температури, сонячні промені не зможуть вплинути на зовнішній вигляд і функціональність виробу. Каркас з алюмінію не схильний до корозії і робить Пуф Ітака легким і мобільним.

Секційна подушка із зносостійкого текстилю може додати комфорт до практичності пуфа, а багатий вибір кольорів і фактур тканин - допоможе гармонійно вписати його в інтер'єр.

У нашому інтернет магазині Пуф Ітака представлений в 4-х найбільш актуальних кольорах: жовтий перламутр, білий, коричневий і чорний, але Ви завжди можете замовити меблі з ротанга іншого кольору або текстури. Виготовлення меблів на замовлення - двосторонній творчий процес і ми будемо раді допомогти Вам втілити Ваші ідеї.