Перегородка Шенген

Характеристики

Ширина 170 см
Глибина 30 см
Висота 122 см
Матеріал каркасу Алюміній
14400 .-
Кількість

Цей функціональний виріб розроблено дизайнерами PRADEX в яскраво вираженому європейському стилі з традиційно німецькими мотивами. Його основне призначення - розділяти простір інтер'єру на окремі зони відпочинку, що актуально для ресторанів, кафе і клубних приміщень. Іншою важливою здатністю перегородки Шенген є вирішення проблеми освітлення інтер'єру: вона комплектується витонченими світильниками-ліхтарями і може посилювати основне освітлення або, навпаки, допомагати створенню романтичної обстановки.

Перегородка Шенген встановлюється на підлогу і має відмінну стійкість. Крім стильних ліхтарів, вона може доповнюватися красивими квітниками. Потрібно відзначити, що завдяки унікальним властивостям штучного ротанга, з якого перегородка плететься вручну, в квітниках можна вирощувати самі екзотичні живі квіти: виріб не боїться вологи, сонячних променів і перепадів температур.

Залежно від потреби перегородка Шенген може бути з ліхтарями і без, з квітником, з ліхтарем і квітником або мати кутову форму. Перегородки прекрасно складаються одна до одної, утворюючи затишні зони, що нагадують живописні європейські дворики.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

У нашому інтернет-магазині представлені дво- і трисекційні перегородки Шенген в коричневому, чорному і кава з молоком відтінках.

Традиційно компанія PRADEX надає можливість обрати виробу габарити і колір, які підходять вашому інтер'єру - наші майстри створять для вас перегородку Шенген з урахуванням всіх побажань.