Перегородка Класик

Характеристики

Ширина 80 см
Глибина 28 см
Висота 172 см
Матеріал каркасу Алюміній
Додатково Вартість вказана за 1 секцію. Плетіння "Сітка"
4164 .-
Кількість

Класичне призначення цього стильного предмета PRADEX - вирішувати проблему зонування простору, актуальну для ресторанів, кафе, салонів краси, а також привітних господарів приватних особняків. За допомогою перегородки Класік можна створити інтимну атмосферу закоханій парі в кафе або конфіденційну обстановку на час ділових зустрічей в ресторані. Вона допоможе швидко облаштувати мобільний масажний кабінет і стане відмінним функціональним доповненням в оснащенні приватних клінік.

Ваші діти також будуть у захваті від цієї моделі, адже вона стане відмінною декорацією для рольових ігор на свіжому повітрі!

Виріб являє собою плетену зі штучного ротанга розкладну ширму. Він володіє легкістю, екологічністю, стійкістю до вологи, перепадів температур і ультрафіолету і не вимагає спеціального догляду.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

У нашому інтернет-магазині перегородки Класік представлені в чорному, коричневому і білому відтінках. Однак ви завжди можете замовити виріб PRADEX в будь-якому іншому кольорі з широкої палітри відтінків.

При покупці цього виробу надається дворічна гарантія від виробника!

Незважаючи на те, що конструкції перегородки Класік вже більше 2000 років, вона не тільки не втрачає своєї актуальності, а й завойовує все більшу популярність в самих різних галузях людського життя. Живіть комфортно!