Перегородка Хаос

Характеристики

Ширина 180 см
Глибина 35 см
Висота 165 см
Матеріал каркасу Алюміній
9495 .-
Кількість

Цей виріб PRADEX покликаний вирішувати актуальні для ресторанів, клубів і кафе завдання зонування простору. Йому під силу не тільки ненав'язливо розділити місце відпочинку сім'ї з дітьми від корпоративних зборів, але і створити в загальному інтер'єрі особливу атмосферу приємної легкості. Перегородка Хаос не порушить початкового дизайну вашого інтер'єру, а прекрасно впишеться в нього. Завдяки своїй ажурності виріб не вплине на освітленість приміщення і не зменшить огляд сидячого.

Дизайнери PRADEX подбали про міцністьі стійкість цієї моделі, для якої обрали універсальну прямокутну форму.

Стильна перегородка Хаос є прямокутним каркасом, на якому вироблено дизайнерське хаотичне переплетення ротангової стрічки.

Як і всі вироби нашої компанії, перегородка може відмінно експлуатуватися на відкритому повітрі: морози, волога, сонячні промені і грибкові пошкодження їй не страшні.

За бажанням ви можете встановлювати її на підлогу або, навпаки, піднімати з поверхні підлоги - мобільність виробу дозволяє варіювати різні способи установки в залежності від потреби.

У нашому інтернет-магазині представлено два основних розміри цієї моделі. Однак традиційно компанія PRADEX дає можливість продумати і замовити потрібні для вашого інтер'єру габарити і геометрію плетеної перегородки Хаос.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Кольорове рішення також може бути різним: стильно буде виглядати і перегородка, сплетена з трьох відтінків ротангової стрічки, і однотонні вироби, для яких обраний фірмовий колір закладу.

Незважаючи на своє ім'я, перегородка Хаос здатна впорядкувати і гармонізувати простір вашого інтер'єру! Доказом цього можуть служити заклади ALTBIER і Чашка, в яких вона блискуче впоралася з цим завданням.