Крісло Верона лаунж

Характеристики

Ширина 78 см
Глибина 84 см
Висота 86 см
Висота сидіння без подушки 25 см
Висота подушки 18 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
8530 .-
Кількість

Крісло Верона Лаунж - крісло для відпочинку, яке може прикрасити будь-яке приміщення, будь то ресторан, клуб, СПА-салон, вітальня або спальня. Вишукана геометрія крісла, литі елементи з квітковим орнаментом привносять в інтер'єр аристократизм і грацію. Ви можете поставити це крісло на відкритому майданчику, воно досить легке і не боїться вологи, так як каркас виконаний з алюмінію.

Ця модель може скласти прекрасний комплект з Диваном Верона Лаунж і Столом Верона журнальний або іншими столами наших колекцій, а якщо до крісла Верона Лаунж приставити Пуф-підставку Верона, то воно перетвориться в зручне крісло для відпочинку напівлежачи.

ТЕКСТИЛЬ

Текстильне оформлення крісла може включати не тільки секційні подушки, але і подушки-валики, вони будуть служити м'якими підлокітниками, або акцентні набивні подушки, які підкреслять характер Ваших меблів. Зробити унікальною будь-яку модель подушки допоможе нанесення повнокольорового принта. Колір каркаса Ви можете обрати з великого асортименту, незалежно від того обираєте ви кольорову гамму по однотонному типу, гармонійному або на контрастах.

Повний цикл власного виробництва дозволяє нам випускати якісні, довговічні меблі, які Ви завжди можете замовити в інтернет магазині PRADEX.