Крісло Тін

Характеристики

Ширина 55 см
Глибина 55 см
Висота 69 см
Висота сидіння без подушки 36 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
4036 .-
Кількість

Крісло Тін - дизайнерська модель з широкої стрічки штучного ротанга може використовуватися як з лаунжевими, ​​так і з обідніми столами наших колекцій. Компактні розміри і доступна ціна роблять його ідеальними меблями для кафе, ресторанів, клубів, а матеріали, з яких зроблено крісло, дозволяють його використовувати під відкритим небом в будь-який час року.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Головний ворог меблів - волога і сирість не зіпсують меблі PRADEX, алюмінієвий каркас не схильний до корозії, а на техноротангу не заводиться грибок і пліснява, він не вигоряє на сонці, не розсихається і не тріскається від перепаду температур. Колір каркаса і ротанга, ширину і текстуру ротангової стрічки можна обрати з великого асортименту при виготовленні на замовлення.

ТЕКСТИЛЬ

Текстиль PRADEX підкреслить стиль інтер'єру, зробить крісло затишнішим і полегшить догляд за ним. Секційна подушка крісла поміщається в чохол із зносостійкої тканини, яка не боїться машинного прання, що подовжує термін експлуатації і дозволяє зміною чохлів оновлювати інтер'єр.

ГАРАНТІЯ

На всі вироби ми даємо гарантію 5 років, а після продовжуємо доглядати за нашими меблями в рамках постгарантійної програми.