Крісло Шаттл

Характеристики

Ширина 61 см
Глибина 67 см
Висота 82 см
Висота сидіння без подушки 43 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
6560 .-
Кількість

Авторське плетене крісло Шаттл створено дизайнерами PRADEX в актуальному стилі кубізм, родоначальником якого був Пабло Пікассо. В основі цього крісла - просте геометричне рішення: виріб складається з чотирьох площин. Така сувора форма і лаконічність ліній роблять цю модель неймовірно стильною і затребуваною в елітних закладах і будинках. Їй надають перевагу в своїх інтер'єрах клуби з відкритими басейнами, літні майданчики престижних ресторанів і кафе, власники приватних особняків.

Завдяки своїй фірмовій легкості, виріб здатний швидко переміщатися до столу і від столу або переноситься з вітальні на відкриту веранду. Його продумана ергономіка забезпечує комфортний відпочинок, а унікальний матеріал, з якого воно плететься нашими майстрами вручну, забезпечує йому стійкість до вологи, ультрафіолету, перепадів температур і грибкових пошкоджень.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в благородному білому відтінку, але може бути виконаний за вашим бажанням в будь-якому іншому.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви також можете доповнити цю модель м'яким сидінням PRADEX різної товщини, тим самим регулюючи висоту і м'якість посадки. Текстильні сидіння нашого виробництва виконуються виключно з якісного поролону і зносостійкого матеріалу.

На всі вироби PRADEX поширюється п'ятирічна гарантія.

Авторське крісло зі штучного ротанга Шаттл - це авангардний мотив в ваших інтер'єрах, який ніколи не втратить своєї актуальності! «Геометрія завжди прекрасна» - говорили ще стародавні греки і мали рацію.