Крісло Парадіз

Характеристики

Ширина 62 см
Глибина 64 см
Висота 82 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5827 .-
Кількість

Крісло Парадіз - це сучасний меблевий виріб, виконаний з якісного штучного ротанга виробництва PRADEX. Модель має габарити, розраховані на людей різних комплекцій. При цьому вона досить компактна і не займе багато місця в інтер'єрі. Добре продумана ергономіка виробу робить його використання простим і комфортним.

Легке і елегантне, крісло Парадіз однаково стильно буде виглядати біля каміна, на дачі і в залі ресторану. Актуальні сьогодні ретро-мотиви подані тут ненав'язливо: в обіграванні плавних ліній, цікавій формі ніжок. Разом з тим у наявності вишукана простота виробу.

Модель виконується в обідній посадці і відмінно розставляється навколо столу, що робить її незамінною для великих сімей, які люблять збиратися разом за вечерею.

Крісло Парадіз може стати прекрасним рішенням для ресторанів, які пропонують своїм гостям банкетні послуги. При потребі воно легко одягається в чохол, який може мати всілякі текстурні і кольорові рішення. Це дозволяє швидко перетворювати інтер'єр до особливих випадків.

Крісло Парадіз вже встигло зарекомендувати себе як надійна і міцна модель. За відгуками рестораторів, які надавали йому перевагу в оформленні своїх закладів, за чотири роки експлуатації воно анітрохи не змінило свій первинний вигляд і зберегло в повній мірі свою функціональність. Такими унікальними якостями крісло зобов'язане штучному ротангу - матеріалу, стійкому до механічних пошкоджень, сонця, морозу, вологи і вогкості.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Цей виріб здатний прикрасити будь-який інтер'єр, а унікальна можливість доповнити його текстилем PRADEX розширює горизонти для творчого експериментування в дизайні відкритих і закритих просторів.

Крісла Парадіз компанії PRADEX вже оселилися в американському інтер'єрі, мисливському будиночку, особняку в англійському стилі. Який інтер'єр чекає крісло Парадіз тепер?