Крісло Орігамі

Характеристики

Ширина 91 см
Глибина 73 см
Висота 65 см
Висота сидіння без подушки 33 см
Висота подушки 14 см
Матеріал каркасу Сталь
Текстиль Не входить у вартість
12509 .-
Кількість

Крісло серії Орігамі - це стильний виріб зі штучного ротанга, який підійде сучасним інтер'єрам, виконаним в актуальному сьогодні стилі мінімалізм, основними рисами якого є легкість і максимальна свобода простору. Саме ці якості покликана дарувати вашим інтер'єрів авторська серія Орігамі.

На створення дизайнерського крісла зі штучного ротанга Орігамі дизайнерів PRADEX надихнуло давньояпонське мистецтво орігамі. Форма виробу може нагадати вміло складений аркуш паперу і неодмінно додасть вашому приміщенню оригінальності. Цікаве дизайнерське рішення робить цю модель неймовірно стильною і затребуваною в елітних закладах і будинках.

При бажанні лаунжеве крісло Орігамі відмінно експлуатується і на відкритому повітрі. Завдяки унікальним властивостям матеріалу, з якого воно плететься нашими майстрами вручну, виріб стійкий до вологи і ультрафіолету, має легкість і може без зусиль переміщатися в різні зони відпочинку.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в елегантних відтінках ротангової стрічки: білому, мокко, кава з молоком, графіті. Однак компанія PRADEX завжди надає можливість замовити свої меблі в інших відтінках широкої кольорової гами.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Стилісти рекомендують доповнити крісло Орігамі м'яким сидінням і подушкою PRADEX контрастного відтінку, що підкреслить елітарність цієї моделі і додасть вашому простору витонченої елегантності!