Крісло Омега-М

Характеристики

Ширина 72 см
Глибина 69 см
Висота 90 см
Висота сидіння без подушки 36 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
6829 .-
Кількість

Стильне крісло Омега-М виробництва PRADEX порадує шанувальників східних мотивів в інтер'єрі, які в цій моделі заявлені дизайнерами вельми лаконічно.

Повноформатно заплетені підлокітники, низька сводообразна царга, граціозний вигин спинки і лаунжева посадка нагадують про східні меблеві традиції, привносячи в інтер'єр енергію спокою і гармонії.

Виріб добре впишеться в простори кафе, ресторанів, віталень приватних особняків, а також стане відмінною прикрасою відкритих веранд і альтанок!

Крісло Омега-М, виконане в лаунжевій посадці, може легко приставлятися до лаужевого столу на час кава-брейку або дружнього чаювання, а після (по потребі) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такою мобільністю крісло зобов'язане штучному ротангу, з якого воно плететься нашими майстрами вручну. Як і всі меблі з штучного ротанга PRADEX, виріб відмінно експлуатується на відкритому повітрі: він абсолютно не боїться вологи, ультрафіолету і різких температурних перепадів.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Крісло Омега-М популярне в білому, коричневому, чорному відтінках. Але вибір кольору виробу традиційно залишається за вами - майстри PRADEX завжди готові сплести ексклюзивний варіант крісла Омега-М за індивідуальним замовленням.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Схід часто асоціюється з великою кількістю яскравого барвистого текстилю. Саме тому дизайнери PRADEX рекомендують доповнити крісло Омега-М м'якими подушками і сидіннями нашого виробництва. При виборі тканин варто звернути увагу на оксамит, шовк, парчу, кашемір і гобелен, а також на традиційні східні кольори, якими є коричневий, золотий, бірюзовий, шафрановий, зелений і кораловий.

На всі вироби нашого виробництва надається пятирічна гарантія.

ЖИВІТЬ ЛЕГКО!