Крісло Неаполь-Лайт

Характеристики

Ширина 60 см
Глибина 57 см
Висота 81 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
3498 .-
Кількість

Французький шарм, що відбився в назві цього дизайнерського крісла PRADEX, створюється завдяки гармонійному поєднанню цікавої форми виробу з його «оголеними» хромованими ніжками. Легкість і елегантність крісла Неаполь-Лайт дозволяють «поселити» його в елітному ресторані і кафе, в вітальні, інтер'єрі саду або на літній веранді - яке б місце ви для нього не підібрали, в вашому інтер'єрі буде панувати дух істинного аристократизму.

Крісло плетене з ротанга Неаполь-Лайт виконано в глибокій високій посадці і може легко приставлятися до будь-якого обіднього столу під час трапези, а після (по потребі) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такою мобільністю крісло зобов'язане штучному ротангу. Цей унікальний матеріал, з якого виріб плететься нашими майстрами вручну, забезпечує йому і стовідсоткову стійкість до морозів, вологи і ультрафіолету, що дозволяє експлуатувати крісло на відкритому повітрі цілий рік. Це не може не радувати романтиків!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Ця модель популярна в чорному, коричневому, графіті і білому відтінках.

Однак компанія PRADEX завжди надає можливість втілити свої авторські вироби з ротанга в самих незвичайних відтінках.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви можете доповнити крісло Неаполь-Лайт текстильними виробами PRADEX: якісними, добротними і надзвичайно різноманітними по структурам і забарвленням. Наші стилісти-консультанти PRADEX завжди готові допомогти підібрати варіант, оптимально відповідний вашому інтер'єру!