Крісло Монтана

Характеристики

Ширина 62 см
Глибина 64 см
Висота 82 см
Висота сидіння без подушки 44 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5097 .-
Кількість

Ця модель крісла PRADEX якнайкраще підійде для оформлення яхт-клубів, ресторанів і кафе з морською тематикою, зон відпочинку в заміських будинках. А все тому, що на створення цього крісла дизайнерів надихнуло його величність море!

Напевно, саме тому крісло Монтана так люблять діти. Своєю формою воно нагадує їм скарб океану - черепашку. Вигин плетеної спинки народжує в уяві бігучу хвилю, а ніжки з ефектними набалдашниками здаються щупальцями восьминога. Але це всього лише плід дитячої уяви. А дорослим цей меблевий виріб полюбвся за функціональність і актуальний сьогодні середземноморський стиль.

Крісло Монтана виконано у високій обідній посадці і відмінно розставляється навколо столу. Ця легка і ергономічна модель в жарку погоду здатна принести в інтер'єр нотки свіжості і прохолоди, а холодними вечорами обов'язково зігріє спогадами про літні пригоди.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Небесно-синій, білий, мокко, коричневий - в цих відтінках представлено крісло Монтана в нашому інтернет-магазині. Якщо вам до душі яскраві соковиті кольори, ми з радістю виготовимо крісло за індивідуальним замовленням.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Чудовим доповненням до крісла може стати м'яке сидіння і подушка PRADEX.

Вони можуть бути шовковими або шкіряними, смугастими або у вигляді морських зірок, з принтами коралів і якорів або гладкими однотонними. Щоб вам не підказала фантазія, м'які вироби PRADEX будуть виконані з високоякісного зносостійкого меблевого текстилю, що не потребує спеціального догляду.