Крісло Марсель

Характеристики

Ширина 66 см
Глибина 71 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 41 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
7224 .-
Кількість

Крісло Марсель - легке і витончене, виготовлено з використанням надійних і практичних матеріалів та володіє ергономічним дизайном. Воно добре впишеться в оформлення віталень, готелів і обідніх залів ресторанів. Меблі можна використовувати у вуличних умовах, що робить крісло відмінним рішенням для літніх майданчиків, альтанок і терас.

Штучний ротанг, який використовується при створенні вироба, не піддається діям ультрафіолету, не боїться вологи, стійкий до різноманітних навантажень, а також легко відмивається від різноманітних забруднень. Каркас крісла виготовлений з легкого алюмінію, який не піддається впливу іржі. Подушка крісла може бути виконана у відповідності з вашими побажаннями. Великий каталог текстилю дозволить підібрати тканину під ваші потреби.
Повний цикл виробництва дозволяє змінювати базову комплектацію крісла. Ми можемо виготовити меблі на замовлення і врахувати всі ваші побажання. Штучний ротанг надає широкий асортимент кольорів, їх комбінацій, а також різноманіття текстур. На тканину може бути надрукован повнокольоровий принт. А також ми можемо пошити додаткові подушки.
Для нас важлива якість нашої продукції. На всю продукцію компанії PRADEX поширюються гарантійне і післягарантійне обслуговування. На вироби надається п'ятирічна гарантія для домашнього використання і трирічна для комерційного застосування.