Крісло Марокко

Характеристики

Ширина 70 см
Глибина 65 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 44 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5533 .-
Кількість

Ця модель розроблялася дизайнерами PRADEX спеціально для заміських будинків, вілл і особняків, інтер'єри яких виконані в актуальному східному стилі.

Плетене крісло Марокко вдало поєднує в собі витончену химерність ліній, що нагадує про автентичні східні орнаменти, і європейську стриманість.

Для цієї моделі обрано цікаве орнаментальне плетиво, яке ненав'язливо підтримує східну тему. Ще однією особливістю цього крісла є «оголення» металевих задніх ніжок, що надає виробу неповторної легкості і ажурності. А металеві набалдашники, якими доповнено ніжки крісла Марокко, додають його зовнішності розкоші і вишуканості.

Крісло виконане в глибокій обідній посадці і завдяки своїм габаритам здатне забезпечити комфорт людям різних комплекцій.

Такі ротангові меблі будуть доречні в холах готелів і зимових садах, кальянних кімнатах і східних ресторанах.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Модель представлена ​​в відтінках: мокко, кава з молоком і білому перламутрі.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Схід часто асоціюється з великою кількістю яскравого барвистого текстилю. Саме тому дизайнери PRADEX рекомендують доповнити вироби серії Марокко м'якими подушками і сидіннями нашого виробництва. При виборі тканин варто звернути увагу на оксамит, шовк, парчу, кашемір і гобелен, а також на традиційні східні кольору, якими є коричневий, золотий, бірюзовий, шафрановий, зелений і кораловий.

Плетені меблі з штучного ротанга - це відмінне рішення для інтер'єрів у не втрачаючому актуальності багатому і ваблячому східному стилі!