Крісло Каліфорнія

Характеристики

Ширина 63 см
Глибина 68 см
Висота 98 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5483 .-
Кількість

Для багатьох людей саме крісло є улюбленим меблевим предметом - і неспроста: з його допомогою можна організовувати затишні зони відпочинку в самих різних місцях: на відкритій терасі і під тінню дерев в саду, в спальні, вітальні, кабінеті, холі готелю і в залі ресторану. Однак далеко не кожному кріслу вдається вдало вписуватися в різні простори, і, щоб не порушувати гармонію інтер'єрів, доводиться купувати для кожної кімнати або зони окрему модель.

Зіткнувшись з такою проблемою клієнтів, дизайнери PRADEX створили унікальне крісло Каліфорнія!

Виконано воно в добротному колоніальному стилі, основною рисою якого є еклектичне поєднання класичного європейського стилю з легкими східними мотивами. Саме тому даний виріб може відмінно експлуатуватися в самих несхожих один на одного інтер'єрах.

В першу чергу на цю модель слід звернути увагу власникам елітних інтер'єрів, адже в ній витриманий ідеальний баланс естетики і функціональності.

Крісло плетене з ротанга Каліфорнія виконано в глибокій високій посадці і може легко приставлятися до будь-якого обіднього столу під час трапези, а після (по потребі) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такою мобільністю крісло зобов'язане штучному ротангу, з якого воно плететься нашими майстрами вручну.

Виріб має фірмову легкість і абсолютно не боїться вологи, ультрафіолету і різких температурних перепадів.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Модель крісла Каліфорнія популярна в благородних природних відтінках: зеленому, чорному і коричневому і прекрасно поєднується з іншими меблевими предметами цієї серії. Для наших клієнтів завжди існує можливість замовити виріб в будь-якому відтінку широкої кольорової гами.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви також можете доповнити крісло м'яким сидінням PRADEX, кольорове рішення якого дозволить створити яскраві акценти або контрасти з іншими предметами обстановки.

На всі вироби PRADEX діє пятирічна гарантія від виробника.

Бездоганний комфорт і вишукана простота - мабуть, так можна охарактеризувати цей розкішний авторський виріб.