Крісло Грейс

Характеристики

Ширина 73 см
Глибина 66 см
Висота 85 см
Висота сидіння без подушки 41 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
7304 .-
Кількість

Крісло Грейс від PRADEX поєднує в собі приємний оку зовнішній вигляд і практичні матеріали. Ергономічна форма сидіння зроблена просторої і зручної для забезпечення місткості і комфортного проведення часу.

Штучний ротанг гарантує зносостійкість і, у поєднанні з пластичним дизайном, виникає велика кількість варіантів використання меблів. Крісло добре буде виглядати на балконі, терасі або веранді, в альтанці або на літньому майданчику, тим більше матеріалу витримує будь-які погодні умови, а також крісло відмінно впишеться в приміщення будь-якого стилю.

Використаний при створенні виробу, штучний ротанг не вимагає особливого відходу і легко відмивається від різних забруднень, не схильний до дії ультрафіолету, стійкий до різноманітних навантажень і не боїться дії вологи. Як матеріал каркаса використовувався алюміній, який не схильний до корозії і відрізняється легкістю.

Подушка крісла обита приємної на дотик, фактурною тканиною. Але також може бути виготовлена відповідно до ваших побажань. Великий асортимент зносостійкого текстилю дозволить підібрати відповідний матеріал. Крім того, ви можете замовити додаткові подушки на замовлення.

Представлений варіант Крісла Грейс не є обмеженням, штучний ротанг надає широкий асортимент забарвлень і типів стрічки. Ми можемо виготовити меблі на замовлення і врахувати усі ваші побажання. Для нас важлива якість нашої продукції, і ми даємо гарантію на все наші.