Крісло Гранд

Характеристики

Ширина 100 см
Глибина 86 см
Висота 64 см
Висота сидіння без подушки 34 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
9770 .-
Кількість

Дизайнерське рішення крісла Гранд засноване на суворій геометрії. Ця ергономічна і стильна модель спеціально розроблена для сучасних інтер'єрів.

У серії Гранд дизайнери PRADEX прагнули втілити принципи філософії функціонального простору: вироби, ніби елементи легендарного конструктора Lego, взаємодіють між собою для створення зон відпочинку. Крісло зі штучного ротанга Гранд не виняток. Завдяки своїй легкості, воно здатне швидко переміщатися до столу і від столу або переноситься з вітальні на відкриту веранду.

Крісло чудово гармоніює з усіма виробами серії. Як і всі меблі зі штучного ротанга PRADEX, воно не боїться вогкості, ультрафіолету, морозів і дощів і не вимагає спеціального догляду, тому прекрасно підходить для майданчиків кафе і ресторанів.

Модель виконана в глибокій лаунжевій посадці і представлена ​​в чорному, коричневому, сірому (світлий графіт) і кавовому (кава з молоком) кольорах.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Якщо необхідно виконати модель в іншому відтінку, майстри PRADEX із задоволенням зроблять це для вас.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ну а якщо виникло бажання доповнити крісло м'яким сидінням або подушкою, дизайнери PRADEX допоможуть їх підібрати з урахуванням всіх ваших побажань.

Щоб не говорити нудними словами про унікальність цієї моделі, ми попросили власників крісла Гранд підібрати до виробу слово-асоціацію. Ось що ми почули: релакс, вихідний, відпочинок, дитячий сміх, літній вечір, ранкова кава, плюшевий плед, комфорт, улюблене місце в будинку. Чи варто продовжувати?