Крісло Гольф

Характеристики

Ширина 70 см
Глибина 97 см
Висота 80 см
Висота сидіння без подушки 35 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
8106 .-
Кількість

Не секрет, що гольф - один з найбільш статусних і престижних видів спорту. Спеціально для його шанувальників дизайнери PRADEX створили цю меблеву серію, що складається з двох предметів: крісла і підставки під крісло.

Плетене крісло Гольф - це стильна ергономічна модель цікавої форми, прекрасно підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя. Воно буде доречно в гольф-клубах і фітнес-центрах, холах spa-готелів і бізнес-центрів. Вироби також прекрасно впишуться в інтер'єри заміських будинків і особняків.

Завдяки лаунжевій посадці, крісло дозволяє максимально розслабитися під час кава-брейку і повноцінно відпочити після трудового дня.

Експлуатація цього крісла на свіжому повітрі не тільки можлива, а й бажана!

Завдяки інноваційним технологіям у виготовленні штучного ротанга, які застосовує наша компанія, крісло не постраждає від вологи, вогкості, морозів, вітрів і сонячних променів!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Дизайнери для цієї моделі надали перевагутаким кольорам: лимонно-жовтий, білий, кава з молоком і коричневий. Саме в цих відтінках крісло Гольф випускається серійно. Якщо ж концепція вашого інтер'єру передбачає меблі іншого відтінку, наші майстри сплетуть вам будь-яку кількість крісел необхідного кольору!

Рада стилістів: відмінним рішенням стане доповнення крісла м'яким сидінням PRADEX контрастного по відношенню до ротангової стрічки відтінку.