Крісло Флоріда

Характеристики

Ширина 100 см
Глибина 87 см
Висота 80 см
Висота сидіння без подушки 27 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
25377 .-
Кількість

Це крісло творіння дизайнерів PRADEX виконано в багатому колоніальному стилі. Воно буде доречно в інтер'єрах приватного особняка, готелю вищого класу, елітного ресторану, в яких воно підкреслить добротність і благородство обстановки. Похила геометрична форма, візерункове плетіння, витончені ніжки з набалдашниками - все в цій моделі говорить про бездоганний смак її власника!

Крісло Флорида плететься вручну зі штучного ротанга екстра-класу, який не боїться перепадів температур, вологи і ультрафіолетових променів. Це надійний і довговічний виріб, який, завдяки лаунжевій посадці, подарує вам королівський відпочинок і повне розслаблення!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в благородному білому відтінку, однак за індивідуальним замовленням може бути виконано в тому відтінку, якого вимагає ваш інтер'єр.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Це вишукане крісло може бути доповнено не менш вишуканим текстилем PRADEX: м'яким сидінням і подушкою, виконаними з найрізноманітніших матеріалів. При покупці цього виробу - пятирічна гарантія якості від виробника!

Крісло Флорида - це оптимальне поєднання європейського комфорту та практичності зі східною розкішшю і екзотикою.