Крісло Фіджі

Характеристики

Ширина 86 см
Глибина 68 см
Висота 90 см
Висота сидіння без подушки 35 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
25092 .-
Кількість

Крісло Фіджі поєднує в собі плавні лінії і ергономічний дизайн. Поєднавши нові матеріали і футуристичні витончені форми, ми створили сучасне втілення плетених меблів. Вироби створюються із застосуванням ручної роботи і вкупі з тонкої імітацією лози крісло має надзвичайно натуральний вигляд.

Основним матеріалом служить штучний ротанг, не відрізняється від справжнього, але є більш практичним. Він стійкий до різноманітних навантажень, не вимагає особливого догляду і легко відмивається від різноманітних забруднень. Поліротанг не вигоряє і не боїться вологи. А каркас крісла зроблений з легкого сплаву алюмінію, який не схильний до корозії.

Меблі можна використовувати під відкритим небом, ви можете бути впевнені в якості наших виробів при використанні їх під палючим сонцем або під проливними дощами. Екзотичний зовнішній вигляд добре підійде для сучасних інтер'єрів. Крісло відмінно виглядає в поєднанні з пуфом і журнальними столиками з колекції Фіджі. Пластичні лінії прекрасно доповнюють креативні і неабиякі простору.

Ми можемо виготовити крісло відповідно до ваших побажань. Каталог текстилю дає можливість підібрати тканину подушки під ваші потреби. Тканина може бути прикрашена повнокольоровим принтом. Також ми можемо виготовити подушки на замовлення в доповненні до стандартної комплектації. А поліротанг може бути реалізований в будь-якому кольорі, так що ви можете створити неповторну кольорову комбінацію штучної лози і різноманітного текстилю.

При створенні меблів ми застосовуємо практичні зносостійкі матеріали. На всю продукцію діє гарантійне і післягарантійне обслуговування. А також ми надаємо ремонт в разі не гарантійної поломки.