Крісло Бонд

Характеристики

Ширина 60 см
Глибина 62,5 см
Висота 82 см
Висота сидіння без подушки 41cм
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
7051 .-
Кількість

Крісло Бонд - модель колекції з текстилю, сучасного матеріалу, який відмінно підходить для використання на відкритому повітрі: терасах, літніх майданчиках, в саду. Класичні лінії цього крісла дозволяють його рекомендувати також для традиційних європейських інтер'єрів. Крісло Бонд виконано в обідній посадці і може скласти ансамбль з обідніми столами з наших колекцій.

Незважаючи на свою грунтовність, крісло досить легке, так як каркас виконаний з алюмінію. Матеріал крісла - текстиль, міцний і щільний, не боїться вологи, перепадів температур, швидко просихає і, що найприємніше, дуже комфортний, тому що облягає контур Вашого тіла.

ТЕКСТИЛЬ

Доповнити крісло можна текстильними виробами PRADEX - подушками з якісних зносостійких тканин. Ви можете обрати тканину з багатого асортименту або створити унікальні подушки, нанесши на тканину принт. Всі текстильні вироби PRADEX виконані з якісного матеріалу, їм підходить машинне прання.

Кожен виріб в нашому інтернет магазині проходить суворий контроль якості, наші меблі довели свою надійність роками служби в готелях, кафе, барах і ресторанах нашим клієнтам, тому на всі вироби PRADEХ поширюється гарантія 5 років.