Кутовий елемент Марсель

Характеристики

Ширина 111 см
Глибина 111 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 41 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
9333 .-
Кількість

Кутовий елемент Марсель виготовлений як складова частина, призначена для формування великих композицій. При поєднанні з диванами Марсель, виходять кутові і П-подібні дивани різних конфігурацій. Такі рішення будуть відмінним вибором для сучасних інтер'єрів ресторанів, квартир і готелів.

Всі вироби колекції Марсель виготовляються із застосуванням надійних та якісних матеріалів. Меблі можна експлуатувати під відкритим небом, не боячись втрати первісного вигляду. Каркас виконан з алюмінію, який не піддається впливу води. Він заплетен штучним ротангом, який не вигоряє на сонці, не боїться дощів, а також є гіпоалергенним.

Волокно техноротанга може бути виконано з будь-яким поєднанням кольорів, також можливий однотонний варіант або застосування текстур. Тканина подушки підбирається індивідуально під ваші вимоги. Ми можемо виготовити на замовлення додатковий текстиль або змінити існуючий.
Маючи повний цикл виробництва, ми можемо втілити унікальні ідеї. Для нас важливо створювати надійний і якісний продукт. Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання та три роки для використання в комерційних цілях і надаємо підтримку на весь термін експлуатації виробу.