Кутовий елемент Каліфорнія

Характеристики

Ширина 65 см
Глибина 65 см
Висота 98 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
8110 .-
Кількість

Кутовий елемент «Каліфорнія» не є самостійним предметом інтер'єру, але з його допомогою Ви можете перетворити диван без підлокітників «Каліфорнія» в респектабельну кутову секцію або зробити затишний диванчик для двох, склавши два кутових елемента. Тепер неважливо з якого боку дивана Вам потрібен кут, адже це можна швидко змінити перестановкою. Завдяки такому конструктивному рішенню Ви порушите стиль інтер'єру і забезпечите однаковий комфорт усім гостям.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Легкість плетених меблів забезпечить Вам «рухливість» інтер'єру, міцність - тривалу експлуатації, крім того у штучного ротанга немає запаху, він не викликає алергічних реакцій, на ньому не заводяться грибок і пліснява. Догляд за виробами мінімальний, їх легко очистити мильним розчином в разі потреби. Перепади температури, опади - всього цього можна не боятися власникам таких меблів, тому вони можуть прикрашати і відкриті майданчики.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви можете завжди доповнити текстильним оформленням наші меблі. Яскраві контрастні подушки або пастельна гармонійна гама, виразний кольоровий принт, логотип або чорно-біле фото - просто скажіть нам про це і Ваша фантазія стане реальністю.

Перші меблі з ротанга в Каліфорнії везли каравели зі Старого Світу, зараз все простіше - оплатіть зручним способом Ваше замовлення і ми відправимо його за допомогою будь-якої кур'єрської доставки.