Диван тримісний Парадіз

Характеристики

Ширина 162 см
Глибина 69 см
Висота 82 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
11028 .-
Кількість

Своє ім'я ця модель тримісного дивана отримала, завдяки унікальним особливостям ергономіки, які розроблялися з урахуванням людської анатомії спеціально для повноцінного відпочинку.

Тримісний диван Парадіз - одна з найпопулярніших моделей диванів PRADEX. Завдяки обідній посадці і оптимальній відповідності габаритам обіднього столу, він стане хорошим рішенням для облаштування ресторанного комплексу або їдальні в приватному особняку.

Стильове рішення моделі дозволяє йому вдало вписуватися в будь-який інтер'єр: вітальні, холи, офіси - Парадіз всюди буде чудово виглядати.

Вільно вміщуючи три персони, диван неймовірно легкий і мобільний: при бажанні ви можете пересувати його до столу і від столу, за потреби організовуючи зони відпочинку.

Стильний диван Парадіз зроблений з матеріалу нового покоління - високоякісного штучного ротанга, який цінується сучасними дизайнерами меблів за міцність і функціональність: строго кажучи, цей матеріал не вигорає на сонці, не тріскається на морозі, не боїться вогкості і витримує значні навантаження.

Диван Парадіз повністю відповідає запитам сучасної людини: стиль, комфорт, довговічність, мобільність, невибагливість у догляді - ось його основні риси.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Диван представлений в основних кольорах полімерної стрічки: чорному, коричневому, кавовому (кава з молоком). За бажанням він може бути виготовлений зі штучного ротанга інших актуальних відтінків.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Вашому інтер'єру бракує яскравості? Хочеться змін, але не знаєте що робити? Віддаєте перевагу м'яким диванам? Компанія PRADEX рада запропонувати різноманітність текстильних доповнень до виробу Парадіз: сидінь і подушок, виконаних в різних стилях, кольорах і текстурах.

Парадіз - це умиротворене райське місце і диван одночасно!