Диван тримісний Мартін

Характеристики

Ширина 200 см
Глибина 70 см
Висота 64 см
Висота сидіння без подушки 35 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
13427 .-
Кількість

Серія Мартін розроблялася дизайнерам PRADEX в першу чергу для оптимального моделювання просторів ресторанів, санаторіїв і пансіонатів, залів очікування в бізнес-центрах, ресепшен зон у великих салонах краси.

Головною особливістю цієї меблевої серії є те, що всі її вироби відмінно поєднуються між собою і можуть складатися один з одним, утворюючи відповідні інтер'єру меблеві ансамблі.

Тримісний диван серії Мартін може бути виконаний з одним підлокітником (правим або лівим), з двома підлокітниками або без підлокітників, що дає можливість за допомогою певного набору цих виробів ефективно зонувати простір інтер'єру і оптимізувати комфортний відпочинок відвідувачів і гостей. Для цієї ж мети в серії Мартін передбачений окремий кутовий елемент, який здатний ефектно завершити будь-яку складену конструкцію.

Диван зі штучного ротанга Мартін виконаний в стилі кубізм і, завдяки правильним геометричним формам, робить сучасний інтер'єр стильним і світлим.

Виріб виконується зі штучного ротанга в глибокій лаунжевій посадці. Унікальні властивості матеріалу надають дивану відмінну Погодостійкість, а значить і можливість в будь-який час року радувати вас під відкритим небом.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Тримісний диван серії Мартін представлений в благородних відтінках: білому, мокко і кава з молоком. Але якщо брендовий колір вашого закладу вишневий або фіолетовий, або ви бажаєте, щоб плетені меблі була виконані в вашому улюбленому кольорі, ми з радістю виготовимо їх в будь-якому відтінку широкої кольорової гами.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

У вас також є можливість доповнити диван фірмовим текстилем PRADEX: сидіннями і подушками, яким притаманні стильний дизайн, різноманіття кольорів і текстур, якісні матеріали та бездоганне виконання.

На всі вироби компанії діє п'ятирічна гарантія. Для всіх клієнтів передбачена післягарантійна підтримка.

«Ідеальні фігури зустрічаються тільки в геометрії» - вважають математики. «І в меблів компанії PRADEX» - додають наші клієнти!