Диван тримісний Марсель з одним підлокітником

Характеристики

Ширина 178 см
Глибина 71 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 41 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
11703 .-
Кількість

Тримісний диван Марсель з одним підлокітником створений спеціально для збірки великих композицій. Наприклад, при комбінуванні з тримісним радіусним диваном Марсель виходить кутовий диван, а при поєднанні двох кутових елементів Марсель і трьох диванів різної конфігурації ви можете отримати місткий і зручний П-подібний диван. Також ви можете замовити модель з двома підлокітниками і отримати витончений диван в класичному стилі.

Всі рішення відрізняються витонченим видом і зручною конструкцією. Затишні композиції підходять для оформлення сучасних інтер'єрів кафе, квартир і готелів. А довговічні матеріали дозволяють розміщувати меблі під відкритим небом та не боятися несприятливого впливу сонця і дощу.
При створенні використовується поєднання алюмінієвого каркасу та плетіння з техноротанга. Таке рішення дозволяє мебелі витримувати різні навантаження, бути стійкою до ультрафіолету, воді, грибків і паразитів. Великий каталог текстилю дозволяє підібрати тканину під ваші потреби.
Волокно штучного ротанга може бути виконано в різних комбінаціях кольорів, з використанням текстури або в однотонних варіантах. Великий асортимент текстилю дозволяє підібрати тканину під ваші вимоги. Також ми можемо виготовити додаткові подушки на замовлення.
Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання і три роки для використання в комерційних цілях та надаємо підтримку на весь термін експлуатації виробу. Для нас важлива якість нашої продукції.