Диван тримісний Комфорт

Характеристики

Ширина 200 см
Глибина 70 см
Висота 93 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
13548 .-
Кількість

Цей диван з ротанга впевнено прагне в лідери наставшого сезону. Йому часто надають перевагу в солідних міських та заміських будинках. А все тому, що плавні лінії і повноформатне низьке плетіння по тильному периметру надають йому багатої обґрунтованості й вишуканості, які актуальні завжди. У той же час форма меблевого виробу розроблялася дизайнерами PRADEX для по-справжньому зручного відпочинку. Саме ім'я виробу заявляє про його головну рису - здатність дарувати людям максимально можливий комфорт.

Великий диван серії Комфорт вільно вміщує три персони і при цьому аніскільки не втрачає своєї фірмової легкості: пересуваючи його до столу і від столу, ви можете швидко організовувати зони відпочинку.

Виріб виготовлено в глибокій обідній посадці і, як всі ротангові меблі PRADEX, може експлуатуватися на відкритому повітрі. Секретна формула матеріалу, яку розробила наша компанія, забезпечує виробу стовідсоткову Погодостійкість!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

У наявності тримісні авторські дивани Комфорт, виконані в класичних кольорах ротангової стрічки: чорному, коричневому і кавовому (кава з молоком).

Хочете ексклюзивний виріб? Майстри PRADEX створять для вас цю модель в будь-якому іншому відтінку широкої кольорової гами.