Диван тримісний Капрі

Характеристики

Ширина 180 см
Глибина 70 см
Висота 91 см
Висота сидіння без подушки 42 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
12257 .-
Кількість

Ще на початку ХХ століття знаменитим конструктором Салливеном була сформульована максима «форму визначає функція», на основі якої виник стиль, який нам так полюбився, - функціоналізм. В меблевій індустрії він передбачає створення зручних у використанні, ергономічних дизайнерських виробів. Саме таким є тримісний диван Капрі, який буде відмінною знахідкою для ресторанів і кафе, що мають невелику площу. Адже за допомогою цього виробу PRADEX можна максимально раціонально використовувати простір і збільшувати кількість посадочних місць на майданчику.

Диван має просту литу форму, яка відмінно підійде для будь-якого інтер'єру.

Спинка виробу виконана таким чином, щоб під час відпочинку знімати навантаження зі спини сидячого і забезпечувати йому повне розслаблення. А «скошена» нижня частина виробу, що імітує всім відоме сидіння метро, ​​дозволяє «ховати» ноги при вузькому проході, а значить - значно підвищує мобільність в самих малогабаритних приміщеннях.

Всі дивани серії відмінно складаються один з одним і можуть бути доповнені кутовим елементом, спеціально розробленим для серії Капрі.

Кухні міських квартир, столові заміських особняків, відкриті тераси і веранди - ергономічний і легкий диван Капрі буде стильно виглядати у всіх інтер'єрах.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в практичних і стриманих чорному і коричневому кольорах, але за індивідуальним замовленням може бути виконане в іншому відтінку широкої кольорової гами.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви також можете придбати м'які сидіння PRADEX, які не тільки підвищать зручність дивана, але і допоможуть вигідно розставити акценти в просторі вашого інтер'єру. При виготовленні текстильної продукції компанія PRADEX використовує тільки якісні тканини і фурнітуру. На всі вироби надається 5-ти річна гарантія від виробника.

Простота форм і підвищена функціональність - ось головні риси стильного дивана Капрі!