Диван тримісний Каліфорнія

Характеристики

Ширина 190 см
Глибина 70 см
Висота 98 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
10341 .-
Кількість

Тримісний диван серії Каліфорнія виконаний дизайнерами PRADEX в багатому колоніальному стилі і призначений для меблювання елітних інтер'єрів: фешенебельних ресторанів, камінних залів, їдалень і віталень заміських особняків. Завдяки поєднанню класики, втіленої в простій геометрії посадкової частини, і східними мотивами, які проявилися в низько заплетенії витончено зігнутії спинці, це відрізняється особливим шиком і елегантністю.

При бажанні диван зі штучного ротанга Каліфорнія відмінно експлуатується і на відкритих ділянках. Завдяки унікальним властивостям матеріалу він стійкий до вологи і ультрафіолету, має легкість і може без зусиль переміщатися в різні зони відпочинку.

Говорячи про цю модель, не можна не відзначити її відмінну ергономічність, яка розроблялася дизайнерами PRADEX для максимально комфортного проведення часу.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Так як колоніальний стиль в інтер'єрі передбачає використання натуральних відтінків, диван Каліфорнія представлений в коричневому, кава з молоком і чорному кольорах. Але ви завжди можете замовити цю модель в яскравих відтінках ротангової стрічки і наповнити інтер'єр енергією насиченого кольору.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

За вашим бажанням модель дивана Каліфорнія може бути доповнена м'якими сидіннями з товстим поролоном і диванними подушками виробництва PRADEX. Всі вони виконані з високоякісного текстилю та зручні в експлуатації.

Текстильні вироби PRADEX можуть виконуватися в брендовому кольорі закладу або з нанесенням на них фірмового логотипу. Для приватних інтер'єрів можливе нанесення на текстиль фамільного гербу або пам'ятної сімейної фотографії.

Вас неодмінно порадує велика кількість відтінків і текстур пропонованого текстилю, а також відмінна якість плетених меблів серії Каліфорнія. На всі вироби PRADEX поширюється 5-ти річна гарантія від виробника.