Диван тримісний Гранд

Характеристики

Ширина 240 см
Глибина 86 см
Висота 64 см
Висота сидіння без подушки 34 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
17632 .-
Кількість

Тримісний диван Гранд відмінно виглядає в сучасних міських і заміських інтер'єрах. Серія Гранд має унікальну особливість: всі її меблеві вироби здатні взаємодіяти між собою на зразок елементів конструктора, вирішуючи безліч просторових задач. Дивани цієї серії можуть складатися один з одним різними способами і тим самим легко моделювати простір. Ось чому дивану Гранд надають перевагу і в бізнес-центрах, і в лауж-кафе.

Тримісний диван Гранд виготовлений в глибокій лаунжевій посадці. Він може виконуватися з одним підлокітником (правим або лівим), двома підлокітниками або без них. Передбачена можливість доповнення дивана окремим кутовим елементом.

У разі розміщення меблів, при якому люди сидять спиною один до одного, можна встановити між диванами квітник цієї ж серії. Це допоможе створити дві повноцінні зони відпочинку.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Тримісний диван Гранд представлений в чорному, коричневому, кавовому (кава з молоком) і сірому (світлий графіт) кольорі. За бажанням можливе виконання моделі в іншому відтінку.

Благородство форми в поєднанні з прямими лініями роблять тримісний диван Гранд схожим на спорудження епохи конструктивізму - визнаний еталон стилю в сучасній архітектурі.