Диван Грейс

Характеристики

Ширина 132 см
Глибина 67 см
Висота 86 см
Висота сидіння без подушки 43 см
Висота подушки 7 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
14335 .-
Кількість

Диван Грейс - не  лише приваблива, але і дуже комфортабельна модель, що створює затишну атмосферу. Диван чудово підійде для обстановки літнього майданчика ресторану, готелю або садибного будинку, а також добре підкреслить неабиякий і стильний інтер'єр кафе або квартири.

Алюмінієвий каркас має особливу легкість, що забезпечить зручність експлуатації виробу, а антикорозійні властивості гарантують довговічність. А декорування штучним ротангом, дозволить використати диван просто неба, адже полиротанг стійкий до дії сонця, не схильний до дії вологи, а також невибагливий у відході.

Виріб може бути виконаний відповідно до ваших переваг, волокно штучного ротанга може бути різної ширини і форми перерізу, забарвлення або ж текстури, акцентуючи особливість штучного ротанга або імітуючи натуральну лозу.

Текстиль дивана може бути виготовлений з різноманітних тканин преміальної якості, які не вимагають відходу і дозволять експлуатувати меблі без особливих проблем. Також тканина може прикрасити повноколірний принт, що підкреслює неповторність вашої обстановки. І до стандартної комплектації ви можете замовити додаткові подушки.

Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання і три роки для використання в комерційних цілях і надаємо підтримку на увесь термін експлуатації виробу. Вам не доведеться згадувати про ремонт увесь цей період і навіть довше. Надійність наших меблів для нас на першому місці.