Диван двомісний Тоскана

Характеристики

Ширина 124 см
Глибина 66 см
Висота 90 см
Висота сидіння без подушки 44 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
9860 .-
Кількість

Геометрія форми цього виробу PRADEX вдало поєднує елементи пишного і помпезного стилю бароко з конструктивістською легкістю. Стильний двомісний диван Тоскана буде доречний у вітальнях, верандах, альтанках приватних особняків, елітних ресторанах і готелях. Завдяки своїй відмінній ергономіці диван Тоскана неодмінно стане центром будь-якої зони відпочинку, а висока обідня посадка дозволить йому зайняти почесне місце у вашій їдальні. «Лаконічна розкіш» - так говорять про цей диван його творці, і з ними неможливо не погодитися!

Як і всі вироби нашої компанії, ця модель може цілий рік експлуатуватися на відкритому повітрі: особлива рецептура ротангової стрічки, розроблена PRADEX, забезпечує плетеному дивану Тоскана стовідсоткову Погодостійкість.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Диван зі штучного ротанга, названий на честь живописного італійського регіону, представлений в нашому інтернет-магазині в благородних відтінках: білому, мокко, кава з молоком. За індивідуальним замовленням наші майстри готові сплести цю модель в будь-якому іншому кольорі, відповідному вашому інтер'єру і настрою.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Для цінителів функціональних деталей в інтер'єрі є можливість доповнити диван подушками, валиками і м'якими сидіннями PRADEX. Всі вони виконуються виключно з якісного текстилю і поролону.