Диван двомісний Марсель з одним підлокітником

Характеристики

Ширина 124 см
Глибина 71 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 41 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
9357 .-
Кількість

Двомісний диван Марсель з одним підлокітником - це витончена і дуже практична модель. Він спроектований для створення різноманітних композицій у поєднанні з іншими елементами колекції Марсель. Але ви також можете замовити варіант з двома підлокітниками, отримавши класичний двомісний диван.

Він відмінно підкреслить оформлення класичних інтер'єрів готелів, віталень і ресторанів. А практичні матеріали дозволяють експлуатувати меблі під відкритим небом, що добре підійде для створення рішень для терас, веранд і літніх майданчиків.

Виготовлений з алюмінію каркас заплетен штучним ротангом. Таке поєднання матеріалів забезпечує захист від вологи, грибків і паразитів, а також витримує різні навантаження і довго зберігає первинний вигляд.

Ми можемо виготовити виріб згідно з вашими побажаннями, волокно ротанга може бути виконано із застосуванням різних комбінацій кольорів, в однотонному варіанті або із застосуванням текстур, що імітують дерево. Текстиль виготовляється з різноманітних тканин в залежності від ваших вимог, а також ми можемо зробити додаткові подушки на замовлення.

Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання і три роки для використання в комерційних цілях, а також надаємо підтримку на весь термін використання виробу. Увага до деталей для нас на першому місці. Кожний наш виріб - це маленький внесок в ваше затишне дозвілля та бізнес.