Диван двомісний Марокко

Характеристики

Ширина 131 см
Глибина 67 см
Висота 88 см
Висота сидіння без подушки 44 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
8735 .-
Кількість

Ця авторська модель дивана створена дизайнерами PRADEX для справжніх цінителів східної культури. Її обтічна форма, витіюваті лінії і візерункове плетіння покликані створити в інтер'єрі атмосферу умиротворення і розслаблення.

Продумане дизайнерське рішення спинки виробу, виконаної у вигляді купола, здатне народжувати безліч асоціацій: тут прочитуються мотиви архітектури давньосхідних храмів і вгадуються форми, багаторазово оспіваних у казках Сходу дивовижних кліток для чарівних птахів.

Разом з тим диван Марокко, здатний виступати самостійним арт-об'єктом, володіє дивовижною якістю вписуватися в самі різні інтер'єри! А все тому, що в цьому виробі PRADEX загадкові східні мотиви гармонійно поєднуються з лаконічною стриманістю європейського стилю.

Ергономічний і стильний диван Марокко здатний подарувати повноцінний відпочинок двом особам. Він буде доречний у вітальнях приватних особняків, східних ресторанах, зимових садах, кальянних кімнатах і готелях, які обрали для своїх інтер'єрів східну тему.

Диван Марокко виконаний в глибокій обідній посадці, що дає йому право зайняти почесне місце в їдальні заміського будинку. А штучний ротанг, з якого диван плететься нашими майстрами вручну, дозволяє використовувати цей меблевий виріб на відкритому повітрі. Розмістивши диван в тінистому саду, можна сміливо придаватися традиційним східним радощів: милуватися сходом сонця, слухати солов'їні трелі або казки з улюблених вуст і бути абсолютно впевненим у тому, що виробу не зашкодять ні волога, ні сонячні промені, ні різкі перепади температури.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Диван Марокко представлений в благородних відтінках: мокко, кава з молоком і білому перламутрі.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Напевно, неможливо уявити східний інтер'єр без яскравих м'яких подушок і сидінь, які на Сході, крім своєї основної функції, традиційно демонструють рівень забезпеченості свого власника. Компанія PRADEX пропонує великий асортимент текстильних виробів, виконаних в традиційних для Сходу відтінках і текстурах! Всі вони відрізняються якісним виконанням (мають додатковий внутрішній чохол, що перешкоджає ковзанню і стиранню) і здатні задовольнити ваші найвишуканіші побажання.