Диван двомісний Капрі

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 70 см
Висота 91 см
Висота сидіння без подушки 42 см
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
8583 .-
Кількість

Функціоналізм як стиль інтер'єру виник на початку минулого століття, але до цих пір не перестає підкорювати нас своєю простотою і ергономічністю. Його основною рисою є перемога функції над формою, яка, на думку творців, повинна змінюватися в залежності від потреб сучасної людини.

Авторська серія Капрі, виконана в цьому стилі, представлена ​​двома диванами і кутовим елементом. Вона розроблялася дизайнерами PRADEX для відомої мережі українських ресторанів, яка хотіла бачити свої меблі стильними, стриманими і функціональними.

Ця серія PRADEX дійсно унікальна: з її допомогою можна максимально раціонально використовувати простір і збільшувати кількість посадочних місць на майданчику. Якщо ваше кафе, ресторан або бар не відрізняється великими габаритами, радимо звернути на серію Капрі особливу увагу.

Лита форма дивана Капрі відрізняється простотою і зручністю. А спинка виробу виконана таким чином, щоб під час відпочинку знімати навантаження зі спини сидячого і забезпечувати йому повне розслаблення. Вдалим рішенням цієї моделі є її «скошена» нижня частина, що імітує всім відоме сидіння метро. Така конструкція передбачає можливість «ховати» ноги при вузькому проході. Всі дивани серії відмінно складаються один з одним.

Ергономічний диван Капрі виконаний у високій обідній посадці і однаково стильно виглядає в їдальнях заміських будинків і кухнях середньогабаритних квартир. При цьому легкість виробу дозволяє виносити його на відкриті майданчики, організовуючи зони відпочинку на свіжому повітрі. Штучний ротанг, з якого диван Капрі плететься вручну, не вигоряє на сонці, не боїться опадів і не деформується при температурних перепадах.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в практичних і стриманих чорному і коричневому кольорах.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Доповнивши диван Капрі текстилем PRADEX, можна не тільки перетворити його, а й привнести в інтер'єр енергію кольору. Пам'ятайте, що від вибору кольору багато в чому залежить, чи буде ваш простір затишним і комфортним, або навпаки - холодним і дратівливим. Створюйте інтер'єрам правильний настрій!