Диван двомісний Кафе-Блюз

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 59 см
Висота 78 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
4148 .-
Кількість

Двомісний диван Кафе-Блюз - це демократичні якісні плетені меблі зі штучного ротангу, які відтворюють дух паризьких кав'ярень. Простота похилої форми в поєднанні з романтичними мотивами забезпечили виробу популярність в самих різних інтер'єрах. Ця модель може прикрасити кафе або ресторан в поєднанні з обідніми столами і кріслами з наших колекцій, дуже витончено вона буде виглядати на літній терасі, в альтанці або як меблі для саду.

Як і всі дивани зі штучного ротангу PRADEX, Диван двомісний Кафе-Блюз має продуману ергономіку і буде зручний для людей різної комплекції. Практичність дивана складно переоцінити: каркас з алюмінію і техноротангу не бояться вологи, диван не вимагає складного догляду, на ньому не заводяться грибок або цвіль, а забруднення можна просто змити водою.

Диванні подушки здатні перетворити будь-який диван - для цього у нас є великий вибір видів і кольорів текстилю, а сидіння PRADEX виготовляються з якісного поролону, що дозволить експлуатувати його тривалий час.

Якщо вам хочеться придбати абсолютно ексклюзивну річ, то у нас ви завжди можете її замовити, навіть якщо ваші бажання поки тільки ескіз - наші дизайнери зроблять їх реальністю.