Диван двомісний Гранд

Характеристики

Ширина 170 см
Глибина 86 см
Висота 64 см
Висота сидіння без подушки 34 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
13529 .-
Кількість

Двомісний диван серії Гранд виконаний в стилі хай-тек спеціально для сучасних інтер'єрів. Холи готелів, санаторіїв і пансіонатів, зали очікування в бізнес-центрах, ресепшн зони салонів краси - його рубані форми і прямі лінії здатні задати стиль будь-якому простору.

При розробці меблевої серії Гранд перед дизайнерами PRADEX стояло завдання створити настільки функціональну меблі, щоб нею можна було легко моделювати простір. І, треба сказати, це завдання було вирішено ними блискуче!

Двомісний диван Гранд може бути виконаний з одним підлокітником (праворуч або ліворуч), з двома підлокітниками або без підлокітників. Навіщо таке розмаїття варіантів однієї моделі? Все дуже просто: завдяки своїй геометрії, легкі дивани Гранд прекрасно складаються один до іншого, що дозволяє швидко і ефективно зонувати простір. Для цієї ж мети в даній серії передбачений окремий кутовий елемент - він ефектно завершить будь-яку складену конструкцію.

Двомісний диван Гранд виконується в глибокій лаунжевій посадці.

Унікальні властивості штучного ротанга надають дивану відмінну Погодостійкість, а значить і можливість в будь-який час року радувати вас під відкритим небом.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Двомісний диван серії Гранд представлений в наступних кольорах: сірому (світлий графіт), коричневому, кавовому (кава з молоком). За бажанням ви можете замовити цю модель в будь-якому іншому відтінку.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

У вас також є можливість доповнити диван фірмовим текстилем PRADEX: сидіннями і подушками.

На всі вироби діє пятирічна гарантія. Для всіх клієнтів передбачена післягарантійна підтримка.

«Серія Гранд - це меблі, яка надихають» - вважають провідні дизайнери України і надають перевагу їй в своїх будинках. Що ж, професіоналам видніше!