Диван Бриз обідній

Характеристики

Ширина 154 см
Глибина 72,5 см
Висота 78 см
Висота сидіння без подушки 44 см
Матеріал каркасу Сталь
Текстиль Не входить у вартість
7885 .-
Кількість

Диван Бриз Обідній поєднує в собі эргономічний дизайн та надійні матеріали. Строга та лаконічна стилістика задасть затишну атмосферу стильному інтер'єру. Диван добре виглядає разом з кріслом Бриз, створюючи цілісну композицію для оформлення зони відпочинку офісу, кафе чи готелю. А поєднуючи диван зі столами з наших колекцій ви знайдете велику кількість ідей для обстановки вітальні, кухні або обідньої зали ресторану.

При створенні дивана ми застосовували тільки практичні та надійні матеріали. Каркас виконан з міцного сплаву сталі, який витримує великі навантаження і зберігає свої початкові характеристики навіть після інтенсивного використання. А порошкове фарбування захистить каркас від впливу води. Штучний ротанг, яким заплетен каркас, не боїться вологи, впливу ультрафіолету, а також невибагливий в експлуатації.

Волокно техноротанга може бути виготовлено в будь-якому кольорі або із застосуванням текстур, ідеально імітуючих натуральну лозу. Ви можете вибрати текстиль дивана з нашого каталогу, що містить широкий асортимент практичних, довговічних і екологічних тканин. Також ми можемо виготовити на замовлення додаткові подушки різних розмірів.

Надійність нашої продукції для нас на першому місці. Вам не доведеться згадувати про ремонт весь гарантійний період і навіть довше. Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання і три роки для використання в комерційних цілях і надаємо підтримку на весь термін експлуатації виробу.