Диван Бонд двомісний без підлокітників

Характеристики

Ширина 110 см
Глибина 76 см
Висота 75 см
Висота сидіння без подушки 36 м
Висота подушки 8 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
9562 .-
Кількість

Диван Бонд двомісний без підлокітників - стильний диван, який можна використовувати як самостійно, так і в якості модуля для кутової секції разом з Диваном Бонд тримісним з одним підлокітником. Ця модель зручна для кафе з невеликими майданчиками, вона не займає багато місця і завдяки відсутності підлокітників може використовуватися зі столами будь-якої форми. Готель або вітальня - невеликий диван це завжди елегантно.

ТЕКСТИЛЬ

Диван Бонд зроблений з сучасного матеріалу - текстилену, він не боїться вологи, сонячних променів, пропускає повітря, не потребує складного догляду. Текстилен міцний і щільний матеріал, але дуже комфортний, тому що приймає форму тіла. Каркас дивана з алюмінію, це надає йому фірмову легкість, ніжки виконані з нержавіючої сталі. Всі матеріали, розраховані на довгу експлуатацію в будь-яких погодних умовах.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Текстиль в інтер'єрі створює настрій як власників, так і гостей, для цього Ви можете замовити подушки на сидіння, декоративні подушки або валики, які можуть служити м'якими підлокітниками. Багатий вибір тканини допоможе оформити Ваші текстильні вироби під будь-який стиль.

ГАРАНТІЯ

На всі вироби PRADEX наш інтернет магазин надає 5 років гарантії, крім того, є післягарантійна програма.