Диван Беатріче з правим підлокітником

Характеристики

Ширина 132 см
Глибина 78 см
Висота 86 см
Висота сидіння без подушки 37 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
14410 .-
Кількість

Диван Беатріче з правим підлокітником виготовлений як складовий елемент, призначений для формування кутових і П-подібних диванів. При поєднанні з диваном Беатріче з лівим підлокітником, можна створювати унікальні композиції в класичному стилі. Також можна розмістити підлокітники з двох сторін і отримати стильний двомісний диван з глибокою посадкою.

Дане рішення добре підійде для класичних інтер'єрів. І відмінно впишеться в оформлення терас, веранд і присадибних ділянок - всі використані матеріали довговічні та не бояться погодних умов.

Штучний ротанг не вигоряє на сонці, не боїться впливу вологи і паразитів, а також витримує різноманітні навантаження. Каркас виконаний з алюмінію, що має антикорозійні властивості і полегшує виріб. Подушки можуть бути виготовлені з застосуванням різноманітного текстилю для використання як усередині приміщення, так і на вулиці.

Наші можливості виробництва дозволяють реалізувати неповторні ідеї. Волокно техноротанга може бути виконано в різноманітних кольорах. Текстиль може бути покритий повнокольоровим принтом. Також ми можемо виготовити додаткові подушки на замовлення.

Ми даємо п'ять років гарантії для домашнього використання і три роки для використання в комерційних цілях і надаємо підтримку на весь термін експлуатації виробу. Вам не доведеться згадувати про ремонт весь цей період і навіть довше. Якість наших меблів для нас в пріоритеті.