с 800 до 2000
У будь-якій незрозумілій ситуації - купуй штучний ротанг!

З штучного ротанга є столи, стільці, крісла, дивани, шафи різних видів і кольорів, це новий, але набирає популярність тренд. Ви вже оцінили всю практичність і красу цього матеріалу і думаєте, що вас неможливо здивувати?

А як щодо балкона? Відкритий балкон, ажурно заплетений іншими сучасними матеріалами - таке теж буває!

Вам потрібна альтанка? Зробіть її з матеріалу, який не гниє і не вигорає на сонці, вам не потрібно буде розкривати її лаком або фарбувати щороку, а опади прекрасно впораються з очищенням.

Перегородки для зонування простору, декоративний паркан на дачу, декоративні панелі для батарей, все, де вам хотілося б бачити плетіння - можна заплести іншими сучасними матеріалами. Великий вибір кольорів, текстур і видів техноротанга постійно поповнюється новими зразками, і, хто знає, може ми придумаємо новий вид, виконуючи саме ваше замовлення.

Відмінна риса плетених виробів - каркас. У звичайній каркасних меблів, навіть при виготовленні на замовлення важко піти від прямих ліній і прямих кутів. Ми можемо запропонувати каркас будь-якої форми і навіть ось та ніша неправильної форми у ванній, куди не підходить жодна тумба або поличка, перетвориться в плетений шафка і буде родзинкою інтер'єру.

Телефонуйте нам, навіть якщо ви поки не знаєте де в вашому інтер'єрі можна застосувати штучний ротанг, і професійна команда дизайнерів PRADEX зможе вас приємно здивувати!