с 800 до 2000
Догляд за виробами зі штучного ротанга

Вироби з штучного ротанга - самі невибагливі в догляді з усього розмаїття, представленого на ринку меблів. Купуючи штучний ротанг, Ви вже застраховані від цвілі і грибка, які могли б зашкодити натуральний матеріал, і, звичайно, він не проросте, що може статися зі звичайною лозою, бамбуком або ротанговою пальмою.

Доглядати за такими предметами досить просто: достатньо протерти їх від пилу м'якою губкою, а якщо потрібна більш ретельна чистка, то можна використовувати побутові миючі засоби або помити під сильним напором води з шланга.

Стрічка з якісного екологічного полімеру, стійкого до будь-яких атмосферних впливів, може експлуатуватися в діапазоні температур: -30 ... + 55 ° С. Каркаси плетених меблів бувають зі сталі, дерева або пластику, але основа меблів PRADEX зі сталі або алюмінію, які покриті порошковою фарбою, тому вона так само не боїться зміни погоди і вологи. Мабуть, єдиний спосіб зіпсувати наш виріб - механічно пошкодити плетіння, але цього не станеться, якщо дотримуватися деяких запобіжних заходів:

- уникайте потрапляння на техноротанг розчинників на нафтовій основі (бензину, уайт-спіриту, ацетону тощо);

- не розводьте вогонь у безпосередній близькості від меблів і не ставте на поверхню розпечені і дуже гарячі предмети, щоб вона не розплавилася.

Але навіть якщо Ви з необережності пошкодили куплену у нас річ, то протягом 5 років гарантії і далі в рамках постгарантійної програми ми зможемо її полагодити.