с 800 до 2000
Порошкове фарбування каркасів меблів PRADEX

Ми часто робимо акцент на те, що каркаси меблів PRADEX сталеві або алюмінієві покриті порошковою фарбою. Чому це важливо, і які переваги це дає, ми розповімо в цьому огляді.

Спочатку пара слів про технологію: поверхню деталі обезжиривается і готується до фарбування; наноситься потрібну кількість шарів фарби і її запікають в печі при температурі в 180 - 200 ° С протягом 20 хвилин. Технологія досить проста, при наявності обладнання та фахівців, а вони у нас є! Власний фарбувальний цех з камерою шириною 1,2 метра, глибиною 4 метра і висотою 2,4 метра дозволяє нам не тільки фарбувати нашу меблі, а й приймати замовлення на фарбування будь-яких виробів.

Для покупця порошкове фарбування означатиме, що виріб:

- може експлуатуватися цілий рік під відкритим небом і не буде схильне до корозії;

- буде стійко до проколів і подряпин, стійким до стирання, атмосферного впливу, ультрафіолету і мати підвищену міцність на удар і вигин;

- погано горить і забезпечує електроізоляцію;

- кислотні, лужні дощі, сольовий туман, миючі засоби і легкі органічні розчинники - не зіпсують його зовнішній вигляд;

- холод і спека, різкі перепади температури не страшні, завдяки еластичності покриття.

Крім цього, важливо відзначити екологічність такого способу, при фарбуванні не використовуються токсичні рідкі розчинники. Меблі не містить шкідливих органічних сполук, не викликає алергії, не виділяє хімічний запах.

І звичайно, краса! Відсутність патьоків на вертикальних поверхнях, практично не обмежений вибір кольорів, різного ступеня глянцю, а також рельєфна фактура.

Ваші меблі не володіє такими характеристиками? Купуйте у нас!