с 800 до 2000
Плетені меблі з широкою ротангових стрічки

Плетені меблі з штучного ротанга легко вписується в інтер'єр будь-якого стилю, але критерієм для вибору може стати не тільки форма дивана, крісла або стола. На екстер'єр вироби дуже впливає вид стрічки і якщо вузька, що імітує натуральний ротанг і лозу, буде хорошим вибором для багатьох класичних і ретро- інтер'єрів, то в сучасних напрямках доречно використовувати широку стрічку штучного ротанга. Її колір може так само імітувати натуральні матеріали, бути яскравих і соковитих тонів, пастельних або з переходами, як в Лаунж Дивані Орбіт-М з тентом . Приглушені тони зроблять акцент на плетінні, а насичені на футуристичності матеріалу, що буде актуально в молодіжних клубах, кафе і барах. Широка стрічка з штучного ротанга може застосовуватися і в незвичайному поєднанні з тонким круглим техноротангу, як в Лаунж Дивані Інжир , цей контраст допомагає підкреслити конструкційні особливості і матеріал.

Якщо в плетених меблів є відкритий каркас, як в колекції Тін , то це стане додатковою можливістю підтримати колірне рішення інтер'єру. Каркас, що зливається за кольором з іншими сучасними матеріалами створить відчуття монолітності. Відтіняє - того ж кольору, але світліше або темніше буде виглядати як гра світла і тіні. Контраст білого або чорного кольору з основним тоном приміщення посилить його, а використання декількох контрастних відтінків інтер'єру - принесуть легкість, гармонію і гарний настрій.

В експлуатації плетених меблів з штучного ротанга відміну широкої ротангових стрічки від вузької, мабуть, тільки в тому, що за нею ще простіше доглядати: протирайте час від часу її від пилу і вона не доставить Вам клопоту. Зносостійкість і здатність витримувати значні навантаження - дозволяє гарантувати довговічність.

В приміщенні або на вулиці, в будь-яку погоду і пору року плетені меблі з штучного ротанга PRADEX будуть комфортним і функціональним прикрасою.