с 800 до 2000
Що потрібно знати про шезлонг перед покупкою

З французької мови шезлонг (chaise longue) перекладається як довгий стілець і це, без сумніву, найпопулярніші в світі меблі для відпочинку. Історія шезлонгів бере початок ще в Стародавньому Єгипті. Єгипетські майстри робили перші моделі з пальмових гілок, мотузки і смужок шкіри. Пізніше стали використовувати дерево, інкрустоване слоновою кісткою.

У сучасному виробництві застосовують пластик, бамбук, метал і штучний ротанг. Останній відрізняється більшою практичністю і доставляє менше проблем в догляді і є найбільш затребуваним на ринку. Велика кількість форм і забарвлень плетених меблів з техноротанга зададуть настрій будь-якого інтер'єру.

Легке і практичне крісло, зручне у зберіганні і транспортуванні, ідеально підходить для готелів, SPA-курортів, терас, присадибних ділянок. Якщо ваш балкон дозволяє за розмірами, то ви цілком можете приймати сонячні ванни з комфортом і там.

Кордон між садовими та домашніми меблями вже давно не так очевидний. Все більше людей надають перевагу легким і оригінальним меблям з ротанга для своїх квартир, а не незграбним гарнітурам з ДСП. Спробувавши один раз почитати улюблену книгу в шезлонгу, ви вже ніколи не повернетесь до канапи або жорсткого стільця.

На що потрібно звернути увагу при виборі шезлонга.

Надійність

Міцність особливо актуальна для готелів, де протягом дня шезлонг будуть використовувати самі різні люди. В тому числі, діти, які вирішили на ньому пострибати. Так що у шезлонга повинен бути міцний каркас, щоб витримати навіть найтяжчого гостя. Оптимальний варіант - алюміній або сталь, покрита порошковою фарбою.

Шезлонг повинен бути вологостійкий і швидковисихаючий. Навіть якщо він не розташований біля басейну, випадково пролитий сік може викликати непотрібний простій шезлонга на час просушування.

Стійкість до будь-якої погоди. Не виключено, що шезлонгам доведеться стояти на відкритому повітрі і під проливним дощем, і під палючим сонцем. Наприклад, при довгому знаходженні під сонячними променями, натуральні матеріали можуть пересохнути і вигоріти, на відміну від штучного ротанга.

Догляд

Шезлонг не повинен доставляти клопоту з чищенням і зберіганням. Тим більше в курортний сезон, коли кількість бажаючих поніжитися у басейну, буде перевищувати кількість крісел. При необхідності шезлонги повинні швидко штабелюватися навіть парою тендітних офіціанток. Наприклад, щоб оперативно розчистити простір для вечірки.

Комфорт

Ви і ваші гості повинні отримувати задоволення від відпочинку в шезлонгу. Якщо у крісел не продумана ергономіка або матеріали не відповідають сучасним вимогам до комфорту, це буде марна трата ресурсів. Ви отримаєте меблі, які займуть простір і якими ніхто не буде користуватися.

Екологічність

Грибки і паразити - приватні сусіди меблів в громадських місцях. Та й алергія на неякісні матеріали - не найприємніша річ. Всі ці фактори виключені при виробництві наших виробів з техноротанга.

Ціна і гарантія

При виборі шезлонга, ціна менш важлива, ніж його якість. Помінявши за сезон кілька дешевих крісел, ви усвідомлюєте, що це не найкраща трата грошей. Ми даємо два роки гарантії на шезлонги і надаємо підтримку в рамках песлягарантійної програми. Але швидше за все, вам не доведеться згадувати про ремонт весь цей період і навіть довше. Надійність меблів, які ми робимо, для нас на першому місці. Вічного життя для меблів немає, а ось довге і щасливе - є.