с 800 до 2000
Екологічность штучного ротанга

Екологічна чиста і безпечна мебель це те, що ми хочемо побачити у своєму будинку і в місцях відпочинку. Що може бути екологічне виробів з дерева та натуральних матеріалів: лози, бамбука, ротанга? Правильный ответ: искусственный ротанг, и вот почему:

- Лаки, фарби, клей, смола - всі необхідні компоненти для виготовлення дерев'яної меблів, можуть бути ядовими: вмістити солі важких металів (наприклад, мастило), складні ефіри, мономери, заборонені полімерні матеріали. У процесі випаровування вони виділяються в повітрі, де ви дихаєте, аміак, формальдегід та ще багато хімічних з'єднань. Особливо чутливі до цього діти. Поражені дихальні шляхи, дерматити це те, від чого забирає вас обстановка з штучної ротанга.

- Радіоактивна небезпека - її не видно, не можна визначити на смак і навряд чи вам будуть розповідати в магазині, що деревина з Чернобыльського або деяких Уральських регіонів. А процес изготовления ротанга мы контролируем від початку і до кінця.

- У виробництві столів ми використовуємо закалене скло для столешників, яке не розсипається на купу острівх осколків, на ротанге немає заусенець, всі з'єднання надійно закріплені і, звичайно, вдруг висхідна пружина, не засмучу вас під час відпочинку на дивані. Так чи добре обстановка справ з безпекою виробів з натуральних матеріалів?

- Для захисту меблів від випалювання звичайно її пропитывають вогнезахисними складами, для цього використовуються фосфорні та азотсодержащі антипірени. Техноротанг не нуждается в цьому.

- Масив з дерева - елітний, екологічний та безпечний? Так, поки в нього не завелися жучки-древоточки, грибок або м'яс, що абсолютно виключено з меблями PRADEX.

- Мягкий диван та крісла - дуже зручні, але вони накопичують пил, і через деякий час вам доведеться змінити їх, якщо не хочете дихати фенолом і формальдегидом, які будуть виділятися від руйнування поролона або пенополіуретана. Змінити диванні подушки, як у продуктах PRADEX, не вийшло, адже вони складають єдине ціле з продуктом.

Хімічна та бактеріологічна лабораторія на дивані вже йде в минуле, з уявленням про штучний ротанг можна не боятися власної меблів.